KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4558024

nr 455 8024

Blandteknik

Hilma Hyllengren, 1860-tal, 45x39

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 mars 2007
kl 17:49:18